STARŠÍ ŽÁCI ZA ČTYŘI!

Starší žáci vyjeli v sobotu do Moravského Berouna, kde je čekaly zápasy se Šumperkem a domácím Šternberkem. Nakonec z těchto zápasů vydolovali čtyři body.

První utkání začal lépe soupeř ze Šumperka, kdy nás zatlačil svým napadáním a nakonec to byl právě tým ze severu Olomouckého kraje, který skóroval jako první. K vyrovnání si přerovští strži pomohli přesilovkou, kterou využil Filip Antoniazi. Obrat dovršil Štěpán Kowalik ihned po zahájení druhé části utkání. Nicméně soupeř nečekal se svou odpovědí příliš dlouho a za pár minut bylo skóre zápasu 3:2 ve prospěch Šumperka. Zápas plný zvratů nakonec skončil smírem 4:4, který zařídila Anička Kytlicová.

Druhé utkání s domácím výběrem se nám podařilo rozhodnout už během první třetiny, kdy jsme soupeři utekli na rozdíl tří branek. První gól utkání vstřelil z poloviny hřiště nejmladší hráč FBC Přerov v utkání Tomáš Dulovec. Dvě branky si připsala také Anička Kytlicová.

Tímto děkujeme našim soupeřům za utkání a těšíme se na další střetnutí.

FBC Přerov – Asper Šumperk 4:4

FBC Přerov – Topgal Šternberk 7:2

Sestava: Dulovec R. – Coufal, Bittner, Vrána, Dulovec T., Kowalik, Čajánek, Kapustka, Oulehla, Antoniazi, Kytlicová