Starší žáci začali sezónu dvěma výhrami

V sobotu 17. září odehrál tým starších žáků své první zápasy v nové sezóně. Před domácím publikem se utkal se Šternberkem a Šumperkem. I přes slušnou kvalitu soupeřů se jim podařilo v obou zápasech shodně zvítězit 6:4, čímž si připsali prvních 6 bodů do tabulky Olomoucké ligy starších žáků.

Zápas se Šternberkem začal z přerovské strany ospale. Soupeř vyhrál první třetinu 1:2, avšak od druhé části se kluci herně zlepšili a dokázali zápas otočit po brankách Antoniaziho, Majara a Jurdy na 4:2. Soupeř sice snížil, avšak Antoniazi záhy vrátil dvoubrankové vedení na stranu Přerova. V poslední minutě soupeř ještě zdramatizoval utkání brankou na 4:5, ale byl to zase Antoniazi, který dal Přerovu jistotu výhry - 6:4. Zápas se až na první třetinu povedl, od druhé třetiny se na hřišti semkli a týmovým výkonem si došli pro první výhru.

Zápas se Šumperkem byl těžší. Opět klukům nevyšla první třetina, kterou prohráli 1:2. Od druhé třetiny však měli navrch. Po brankách Hanáka, Dulovce, Antoniaziho a Vojty Jurdy se dostali do dvoubrankového vedení 4:2. Šumperk spoléhal na svoji individualitu Žáka, který v zápase vstřelil hattrick, avšak Přerov působil více bojovně, kluci si na hřišti pomáhali a to jak směrem do útoku, tak i do obrany, čímž si došli pro vítězství 6:4.

Sestava: Němec, Pavlásek - Hanák, Jurda V., Bittner, Brauner, Skřeček, Antoniazi, Ondrůšek, Jurda J., Majar, Kabilka, Dulovec, Alexa, Remeš, Muck

Trenéři: Pavel Ceh