Související zápasy

FBC Přerov
257_20240430_111752.jpg

Starším žákům chyběl krok k postupu na MČR

Sezóna 2023/2024 byla pro naše týmové příznivce plná vzrušení, naděje a boje o úspěch. S postupem do základní části jsme započali s ambicí ukázat svou sílu a odhodlání na hřišti. Naše úsilí nás dovedlo až na vrchol, kdy jsme se umístili na prvním místě v základní části soutěže.

Svými výkony jsme si zajistili místo v nástavbě, kde jsme měli jediný cíl - bojovat o postup na Mistrovství České republiky. Každý zápas byl pro nás důležitým krokem směrem k našemu cíli. Naše síla, odhodlání a týmový duch nás hnaly vpřed, ačkoli konkurence byla tvrdá a boj o postup nebyl nikdy snadný.

Bohužel, i přes naše maximální úsilí jsme se nedostali na Mistrovství České republiky. Byla to pro nás hořká pilulka, ale současně nás to motivovalo k tomu, abychom ještě více tvrdě pracovali a zlepšovali se. Závěrečný výsledek nemusí být vždy ten, který jsme si představovali, ale je důležité, jak se s tím dokážeme vypořádat a jak z toho vyvodíme poučení pro budoucnost.

I přes naše zklamání jsme hrdí na to, co jsme dosáhli v této sezóně. Naše týmová práce, oddanost a touha po úspěchu nás posunuly kupředu a přinesly nám mnoho vzácných zkušeností. Jsme vděční za podporu našich fanoušků, kteří nás doprovázeli po celou sezónu a stáli při nás v dobrých i špatných chvílích.

Sezóna 2023/2024 možná neskončila tak, jak jsme si přáli, ale je to jen další kapitola v naší sportovní cestě. Jsme připraveni se poučit z našich chyb, posílit naše slabé stránky a vrátit se na hřiště ještě silnější a odhodlanější než kdy dříve. Naše cesta teprve začíná a my jsme připraveni na další výzvy, které nás čekají v budoucnosti.