Související zápasy

FBC Přerov

Ženy se vrací do druhé ligy

Po dvou těžkých sezónách ovlivněných pandemií a jinými nepříznivými faktory se ženy Přerova vrací do druhé ligy. V omezeném počtu již odehrály tři turnaje a zužitkovaly své zkušenosti z první ligy.

Ženy zatím vyhrály jeden zápas, ale v žádném z ostatních utkáních nijak výrazně nezaostávaly. Většinu zápasů ženy otevřely prvním vstřeleným gólem, doplatily ovšem na nedostatek fyzických sil a omezenou sestavu, kdy ostatní týmy převyšovaly Přerov počtem hráčů.I za těchto nepříznivých podmínek ženy nevypustily ani jeden zápas a jejich bojovnost jim v posledním odehraném turnaji přinesla výhru nad Vítkovicemi, a to 5:2. Skóre otevřel Přerov už ve čtvrté minutě zápasu. Ženy Přerova v první třetině přidaly ještě dva góly a zápas pohodlně dovedly k vítězství nad Vítkovicemi.Z celkových výsledků žen je patrné, že se jim konečně podařilo prolomit jejich střelecké prokletí z první ligy a vrátily se na palubovku s chutí hrát a předvést, co se naučily.