Související zápasy

FBC Přerov
240_20231228_132051.jpg

Dorostenci se vrátili na vítěznou vlnu

Po sestupu do třetího koše čekaly na tým dorostenců hned dva dvojzápasy na domácí hale Start. Na prvním turnaji se utkali s Torpedem Havířov a Panthers Otrokovice. Na druhém turnaji krajský zápas se Šternberkem a zápas se Slovanem Havířov.

Přerov - Torpedo Havířov 4:5

Asi nejtěžší zápas v koši. Do zápasu jsme vstoupili lépe než náš soupeř a vstřelili úvodní branku. Soupeř však do konce třetiny ještě otočil stav a na začátku druhého dějství, kdy jsme vypadli z tempa, odskočil na rozdíl tří branek. Díky dvěma slepeným brankám jsme ze zápasu udělali ještě drama, na vyrovnání to ale nestačilo.

Přerov - Panthers Otrokovice 6:5 p.n.

V zápase s Otrokovicemi jsme hráli více na míčku, soupeře jsme přehráli i v počtu šancí, ale zradila nás koncovka. Otrokovice sice tolik naši branku neohrožovaly, v koncovce byly však v tomto zápase efektivnější. I když náš soupeř po celý zápas dotahoval, podařilo se mu dvě minuty před koncem utkání vývoj dokonce otočit. Nám však vyšla hra šesti hráčích v poli i následné nájezdy.

Přerov - Šternberk 2:0

Vyhecovaný zápas se šťastným koncem pro nás. Velmi vyrovnané utkání, ve kterém mohl zvítězit kdokoliv z obou týmů vynikali převážně brankáři. Odehráli jsme ale dobré utkání směrem do obrany za značné podpory Dulovce v naší bráně. Navíc nám vyšla i nacvičená přesilovka a tak jsem zápas zvládli bez inkasované branky.

Přerov - Slovan Havířov 7:2

Silvestrovský speciál nebo zápas již ve vánočním duchu? Slovan v počtu 9+1 a ještě s brankářem v poli…zápas se hrál prakticky na jednu bránu. Zábavnější zápas jsme ve letošní sezóně ještě nezažili, spíše už ani nezažijeme. Nemohoucnost vstřelit branku u vybraných jedinců vyrojila u některých z přihlížejících diváků slzy v očích. Povinná výhra se stala skutečností, čímž jsme se vrátili do druhého koše.


Sestava: Dulovec R., Eliáš, Němec - Coufal, Kapl, Vrána, Bittner, Dulovec T., Hanák A., Jurda V, Majar, Brauner, Kuba, Čajánek, Antoniazi, Pospíšilík, Jurda J., Alexa, Kapustka, Oulehla, Ondrůšek, Skopal