Muži A

A-TÝM SI PORADIL S UNIČOVEM
Muži A29. listopad

A-TÝM SI PORADIL S UNIČOVEM

Poslední listopadovou neděli odehráli muži A další domácí zápas. Tentokrát je čekal nevyzpytatelný Uničov. Přerovský tým však chtěl navázat na výhru s Olomoucí a potvrdit roli papírového favorita. To se jim povedlo a po výhře 11:4 si připsali další 3 body do tabulky Divize E.
Celý článek ›
“VŠICHNI MÁME VZTAH K PŘEROVU A KE KLUBU, KTERÝ NÁS VYCHOVAL” VYZDVIHUJE MARTIN FILKA.
více družstev27. listopad

“VŠICHNI MÁME VZTAH K PŘEROVU A KE KLUBU, KTERÝ NÁS VYCHOVAL” VYZDVIHUJE MARTIN FILKA.

V dalším rozhovoru se rozpovídal Martin Filka. Martin v našem klubu neplní jen roli hráče jako většina ostatních. Kromě hraní se věnuje trénování mladých florbalistů, tvorbě videí pro náš klub či SKILLS tréninkům. Jaká jsou pozitiva či negativa A-týmu? Co říká na trenéra mužů A Petra Malinu či kde bere Martin inspiraci k tvorbě videí? To vše se v rozhovoru dozvíte!
Celý článek ›
DERBY PRO PŘEROV!
Muži A23. listopad

DERBY PRO PŘEROV!

Mužský A-tým odehrál v neděli další zápas. A zápas to byl z kategorie "třaskavý". Domácí Olomouc mocně posílená o hráče z celé republiky vyzvala naše mladíky, kteří se pokusili o překvapení. V napínavém zápase, který se hrál doslova nahoru-dolů, zvítězil nejtěsnějším rozdílem tým Přerova.
Celý článek ›
3 BODY PRO MUŽSKÉ ÁČKO
Muži A 9. listopad

3 BODY PRO MUŽSKÉ ÁČKO

V sobotu 6.11. odehrál mužský A-tým po třech týdnech další zápas. Naši muži odcestovali do Smilovic, kde se utkali s posledním týmem tabulky SK Domaslavice. Mužský A-tým měl jasný cíl, a to po dvou prohrách v řadě získat 3 body do tabulky, což se jim povedlo.
Celý článek ›
DŘINA SE VYPLÁCÍ. ROZHOVOR SE SUPERLIGOVÝM BRANKÁŘEM ZDEŇKEM RAŠKOU.
více družstev 5. listopad

DŘINA SE VYPLÁCÍ. ROZHOVOR SE SUPERLIGOVÝM BRANKÁŘEM ZDEŇKEM RAŠKOU.

Tentokrát nám odpověděl na otázky brankář superligového Hattricku Brno Zdeněk Raška. Zdeňu zná z našeho klubu snad každý. Právě on byl v bráně juniorského týmu v Play off 2. ligy juniorů proti týmu Gullivers. Následující roky tvořil brankářskou dvojici A-týmu s Pavlem Cehem. Kvalitativně však divizi převyšoval. A tak se postupně propracoval do superligového Hattricku. Skromný kluk, který si svůj úspěch vydřel. Plánuje návrat do Přerova? Jaké je čelit top hráčům Superligy? Nejen to se v rozhovoru dozvíte…
Celý článek ›
DRUHÁ PROHRA V ŘADĚ
Muži A19. říjen

DRUHÁ PROHRA V ŘADĚ

V neděli odehráli muži další ligový zápas na domácí palubovce. Tentokrát vyzvali tým ze Zlína. Mladý tým Přerova momentálně prochází určitou krizí, to se na výkonu podepsalo. Zvláštní zápas, ve kterém ani jeden z týmů nic moc neukázal, mohl dopadnout opravdu jakkoliv. Nakonec se ze dvou bodů po výhře v prodloužení radovali hráči Zlína.
Celý článek ›
PRVNÍ DIVIZNÍ PROHRA…
Muži A13. říjen

PRVNÍ DIVIZNÍ PROHRA…

Mužský A-tým odcestoval tuto neděli k dalšímu zápasu Divize E, tentokrát do daleké Orlové. Přerovský tým chtěl v tomto zápase obrat o body zatím stoprocentní tým Orlové, což se však nepovedlo. Áčko si do Přerova přivezlo vysokou prohru 3:10.
Celý článek ›
RAŠKA'S ON FIRE!
Muži A 4. říjen

RAŠKA'S ON FIRE!

Nedělní podvečer ve znamení napínavého klání na přerovské tenisové hale. Do Přerova zavítal kvalitní tým Třince a muži měli pouze jediný cíl - prolomit neúspěšnost proti tomuto týmu a pokračovat ve vítězné sérii. A to se jim povedlo.
Celý článek ›
Divize Tabulka
Poz.Název týmuZSkóreBody
11. FBK Eagles Orlová1294:4630
2FBC Intevo Třinec 1293:6724
3FBC MSEM Přerov1070:5024
4Asper Šumperk1174:4522
5FBS Olomouc11101:5921
6FBC ORCA KRNOV1189:6520
7Zlín Lions1191:8617
8FBC ZŠ Uničov1149:7215
9Florbal Vsetín1160:7014
10SK K2 Prostějov1265:859
11SK Domaslavice1265:1515
12FBC TJ Sokol Frenštát p.R.1249:1043

Naši trenéři

Malina Petr trenér
Ceh Pavel šéftrenér