Zobrazeno 1 až 10 z celkem 36 článků.

Mužům se vstup do baráže nevydařil! Stav série 1:1.

Mužský A-tým o víkendu rozehrál poslední sérii letošní sezóny. Do Přerova zavítal tým Kutné Hory bojující o postup do Národní ligy. Naopak domácí Přerov bojuje o udržení 3. nejvyšší soutěže i pro nadcházející sezónu. Po nepřesvědčujícím vstupu do série je stav 1:1 na zápasy a v Kutné Hoře musí muži alespoň jednou zvítězit.

Mužský A-tým čeká baráž!

V neděli 12.3. odehráli muži na domácí palubovce pátý zápas série play-down se Snipers Třebíč. Z vysočiny si přivezli vedení v sérii 3:1 a “matchball” na domácí palubovce se jim podařilo využít.

3:1 na zápasy! Muži doma mohou sérii ukončit!

Muži odcestovali v uplynulém víkendu k dalším dvěma zápasům série do Třebíče. Po sobotní prohře v prodloužení a nedělní výhře 6:4 vedou v sérii play-down se Snipers Třebíč 3:1 na zápasy. V neděli tak mohou sérii na domácí palubovce ukončit a nadále bojovat o udržení v Národní lize.

Muži vedou v sérii play-down 2:0

Mužský A-tým odehrál první dva zápasy série play-down se Snipers Třebíč. Díky dvěma výhrám na domácí palubovce se ujal vedení v sérii 2:0 na zápasy. Příští týden čekají muže odvety na hřišti soupeře.

Muže čeká play-down!

Poslední dva zápasy základní části Národní ligy má za sebou mužský A-tým. Nejprve porazil na domácí palubovce Spartak Pelhřimov 6:4, následně prohrál v Opavě 4:7. Po základní části skončil na 10. místě tabulky a nyní jej čekají boje v play-down.

Muži v Hranicích bez bodu

Důležitý souboj o účast v play-off muži nezvládli. I přes herně povedenou třetí třetinu muži na výhru nedosáhli a soupeři podlehli 6:7.